Video z ročníku 2013

 

 

 

 

 

    Dovolujeme si vám představit Malý svět divadel 2013 - festival občanského sdružení Z KOLA VEN. Jeho starší sourozenec, jenž už po jedenáct sezón nezakrývá svou fascinaci hudbou, mu přinesl do vínku podstatnou část jména. Tak se zrodil „Malý svět divadel“. Z mladičkého názvu je patrno, že nejde o pouhé zmnožení téhož. Do popředí zájmu se v jeho podání tentokrát dostává umění dramatické. Návštěvníkům se představí jak tvůrcové dechu alternativního či experimentálního, tak i zástupci pojetí tradičního, na své si přijde publikum dětské, mladé i dospělé. Abychom vše nebrali příliš „dramaticky“, upomene MSD na svého letního souputníka nezbytným hudebním kořením, do jehož realizace se mohou zapojit i diváci.


Věříme, že i letošní ročník malého festivalu se ponese v duchu poklidné a „intimitou zavánějící“ atmosféře, s emocemi veselými, jemnými, bujarými i vznešenými.
Z Malého světa Miroslava Knedlová.

 

Veškerý případný zisk z této akce je použit na další kulturní projekty či na práci s mládeží. Práce spojená s organizováním festivalu je plně dobrovolná. Festival je uspořádán díky finanční podpoře města Fryšták, sponzorů a za finanční spoluúčasti Zlínského kraje.